אנחנו אגרוטופ.
נעים להכיר :)

אגרוטופ היא חברה מובילה לתכנון, הקמה ותפעול של פרויקטים בתחום גידול בעלי חיים. אנחנו מספקים את כל טווח השירותים בכדי להקים פרויקטים בתחומי האגרו-תעשיה וגידול בעלי חיים, תוך התמקדות בחזון הלקוחות שלנו ובמקסום תוצאותיהם העסקיות.

החזון שלנו

אנו שואפים להיות מובילים עולמיים בתעשייה שלנו בהתבסס על איכות, ביצוע, שירות לקוחות יוצא דופן וחדשנות מתמדת.

אגרוטופ משלבת הנדסה, בניה, ידע נרחב וטכנולוגיה בכדי לספק פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח. אנו יכולים לספק חלק או את כל השירותים הנדרשים לאגרו-פרויקטים, מייעוץ ותוכנית עסקית ועד לתכנון, לוגיסטיקה, ציוד ובניית הפרויקט. בכדי למקסם את תוצאותיהם העסקיות של לקוחותינו, אנו יכולים להציע הכשרה לצוותים מקומיים, העברת ידע ותמיכה מלאה בתפעול השוטף של הפרויקט. אגרוטופ נוסדה בשנת 1989 כחברת בת של "הפח תעשיות מתכת בע"מ" הקיימת למעלה משישים שנים. אגרוטופ רשומה בפנקס הקבלנים בסיווג לעבודות בהיקפים בלתי מוגבלים ומספרה 12423.

תחומי עיסוק עקריים

אגרו-פרויקטים

אגרוטופ תכננה והקימה אלפי פרויקטים ביותר מ-40 מדינות ברחבי העולם. אנחנו בנויים כדי לספק את שירותנו לפרויקטים בגדלים שונים. השירותים שאנו מציעים כוללים חוות לולים ניידים, חוות בינוניות וגדולות, מפעלים תומכים כדוגמת מכון תערובת, מדגרה ומשחטה, ופרויקטים גדולים של אינטגרציה-ורטיקלית מלאה.

תעשיה

אגרוטופ תכננה והקימה מאות פרויקטים בישראל לחברות המובילות במשק, בתחומי התעשיה, אחסון ואחסון קר, תצוגה, מרכזים לוגיסטיים, בנייני משרדים, מוסכים מרכזיים ועוד.

למידע נוסף הפתרונות שלנו >

אגרוטופ בעולם :

40

מדינות

5

יבשות

התמחויות במספרים :

60

שנות ניסיון במשק חי

12

מיליוני מטרים רבועים של בניה

20

מיליון בעלי חיים

צוות הניהול

אגרוטופ בתמונות

map

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.