אינטגרציה ורטיקלית שלמה

אינטגרציה ורטיקלית יכולה להיות פתרון מושלם להפחית עלויות תפעול, לספק עצמאית מוצר מסוים או להעלות את איכות המוצר שלך.

פרויקט אינטגרציה ורטיקלית שלמה בתחום העופות משלב את כל האלמנטים של שרשרת הייצור, מהגרעינים ועד למוצר הסופי. הפרויקט עשוי לכלול גדולי שדה, לולי חושך, לולי רביה, מדגרה, לולי פטם ואתרי אגרו-תעשיה כמו מפעל לעיבוד בשר, ממגורה ומכון תערובת. אינטגרציה ורטיקלית שלמה או חלקית יכולה להיות הפתרון המושלם בשווקים מסוימים כדי להפחית עלויות תפעול, לספק עצמאית מוצר שאינו זמין בשוק המקומי או להעלות את איכות המוצר הסופי שלך.

ניסיון עשיר

אגרוטופ תכננה והקימה אינטגרציות ורטיקליות שלמות וחלקיות במספר יבשות, וכולן הציגו תוצאות גידוליות וכלכליות מעולות. נשמח להראות לך כיצד.

שדרג את האופרציה שלך

אגרוטופ מסוגלת לשדרג את המערך הנוכחי שלך לאינטגרציה ורטיקלית מלאה או חלקית, אשר יכולה לתת תוצאות גידוליות וכלכליות משופרות.

מרכז רווח יחיד

אינטגרציה ורטיקלית מאפשרת ליחידות השונות לפעול כמרכז רווח יחיד, ויוצרת שרשרת ערך שמעלה את ההחזר מהמוצרים שלך וכן התוצרים הנלווים שלך.

ממוקדים בהצלחה שלך

אגרוטופ ממוקדת בהצלחת פרויקט האינטגרציה שלך! אנו מציעים מומחים מטעמנו לביקורי ניטור תקופתיים בפרויקט או פיקוח וניטור מרחוק. בנוסף אנו מציעים העברת ידע רחבה, הדרכת הצוות בשטח, סמינרים ודרכים נוספות להכשיר את צוות האינטגרציה.

אודות אינטגרציה ורטיקלית

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.