לולים ניידים

לולים ניידים הם הדרך הקלה והמהירה להתחיל את עסק גידול העופות שלך.

לולים ניידים הינם פתרון מושלם ליזמים שרוצים להתחיל לגדל מטילות ופטם תוך זמן קצר. לולים ניידים בדרך כלל לא דורשים היתר בניה ובחלק מהמדינות ישנו מסלול מהיר להיתר, מה שהופך אותם לאידיאלים במדינות עם רגולציות בניה מחמירות. לול נייד הינו מבנה גמיש שמתוכנן לתנועה. המבנה יושב על מחלקיים ומועבר פעם-פעמיים בשנה בהתאם לתקנות המקומיות במדינה. לולים ניידים מתאימים לגדלי פרויקטים מגוונים - מאינטגרציות ורטיקליות גדולות ועד ללול יחיד וגידול בגישה של חזרה לטבע. הלולים הניידים של אגרוטופ עמידים ביותר, מוכנים לפעולה במהירות ומספקים תוצאות מעולות.

תהליך מהיר ללא היתרי בניה

לולים ניידים אינם דורשים היתרי בניה ולכן ניתן להתחיל לגדל עופות במהירות. הלולים יכולים להיות פעילים תוך 3 חודשים ממועד הרכישה.

מבנה עמיד ביותר

הלולים הניידים של אגרוטופ הם מבנים עמידים הבנויים לעומסי עבודה כבדים. הם יכולים לעמוד בכל תנאי מזג האויר – כולל חום כבד, עומס שלג כבד, ורוחות חזקות. למרות שהתקנות קובעות זמן עמידות מבנה של 3-5 שנים, הלולים שלנו מתוכננים לזמני פעילות של 20-50 שנים.

הרכבה מהירה

בהקמת לולים ניידים לא נדרשות עבודות בטון, עבודות עפר מורכבות , ומכשור כבד. הלולים מיוצרים במפעל, מורכבים בשטח ומשאירים חותם מינימלי על הסביבה. כל חלקי הלולים של אגרוטופ מיוצרים מחומרים הניתנים למחזור. התכנון החכם של חלקי הלול מאפשר זמן הרכבה והתקנת ציוד של כ 3 שבועות בלבד.

בחירת ציוד והעברת ידע

אגרוטופ מציעה שירות בחירת ו/או התקנת ציוד ללולים הניידים שלה לתפעול אופטימלי של הלול. אגרוטופ מציעה גם שירות העברת ידע המיועד למקסם את התוצאות הגידוליות.

אודות לולים ניידים (חמלולים)

מספר דוגמאות

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.