אגרוטופ - פתרונות חכמים לפרויקטים לגידול בעלי חיים.

אנו מספקים את כל טווח השירותים להקמת ולתפעול פרויקטים לגידול בעלי חיים, תוך התמקדות בחזון הלקוח ובמקסום תוצאותיו העסקיות.

אגרוטופ היא יותר מחברת בניה. מה הופך אותנו לשונים מאחרים?

הצוות שלנו

המומחים שלנו מגיעים מכל התחומים של גידול בעלי החיים – מבניה וטכנולוגיה ליועצים עסקיים ומגדלים. אנו משלבים את הידע שלנו כדי להציע פתרונות מותאמים אישית לכל לקוח.

מבוססי תוצאות

המיקוד העיקרי שלנו הוא הצלחת לקוחותינו. לאחר סיום הפרויקט, אנו מציעים פתרונות להפעלתו, עם התחייבות לתוצאות מובטחות.

אינטגרטורים של פרויקט מא'-ת'

אנו מספקים את כל טווח השירותים להקמת ולתפעול פרויקטים לגידול בעלי חיים – בניה, הנדסה, אנרגיה ירוקה, ציוד טכנולוגיות, הכשרה מקצועית ועוד.

יוצרים את העתיד

אנחנו תמיד שואפים לשלב את המידע והטכנולוגיה החדשים ביותר, אל תוך הפרויקטים שלנו. התכנון שלנו, של "לול העתיד" זכה במספר פרסים והוקם בישראל ובסין. הפרויקטים החדשים שלנו מוכוונים לשימוש באנרגיה ירוקה ונמצאים בחוד החנית של יעילות גידולית.

winning-taylor-project

הפתרונות שלנו

לולי פטם

ייצור בשר פטם הינה תעשיה הגדלה במהירות ברחבי העולם. לולי פטם מודרנים מתוכננים לשמור על תנאי אקלים אופטימליים בתוך הלול המאפשרים לעופות המיועדים לבשר פטם מסחרי להגיע לפוטנציאל הגנטי שלהם. עופות פטם מגיעים לבגרות בתוך 5-6 שבועות בלבד אך התוצאות תלויות מאוד בתנאי הגידול. אנחנו מחברים בין ידע ביולוגי מעמיק על עוף הפטם, תכנון הנדסי חכם וטכנולוגיה חדישה המאפשרים לספק את הפתרון המושלם המתאים לצרכים שלך.

Project Name

אינטגרציה ורטיקלית שלמה

פרויקט אינטגרציה ורטיקלית שלמה בתחום העופות משלב את כל האלמנטים של שרשרת הייצור, מהגרעינים ועד למוצר הסופי. הפרויקט עשוי לכלול גדולי שדה, לולי חושך, לולי רביה, מדגרה, לולי פטם ואתרי אגרו-תעשיה כמו מפעל לעיבוד בשר, ממגורה ומכון תערובת. אינטגרציה ורטיקלית שלמה או חלקית יכולה להיות הפתרון המושלם בשווקים מסוימים כדי להפחית עלויות תפעול, לספק עצמאית מוצר שאינו זמין בשוק המקומי או להעלות את איכות המוצר הסופי שלך.

Project Name

לולים ניידים

לולים ניידים הינם פתרון מושלם ליזמים שרוצים להתחיל לגדל מטילות ופטם תוך זמן קצר. לולים ניידים בדרך כלל לא דורשים היתר בניה ובחלק מהמדינות ישנו מסלול מהיר להיתר, מה שהופך אותם לאידיאלים במדינות עם רגולציות בניה מחמירות. לול נייד הינו מבנה גמיש שמתוכנן לתנועה. המבנה יושב על מחלקיים ומועבר פעם-פעמיים בשנה בהתאם לתקנות המקומיות במדינה. לולים ניידים מתאימים לגדלי פרויקטים מגוונים - מאינטגרציות ורטיקליות גדולות ועד ללול יחיד וגידול בגישה של חזרה לטבע. הלולים הניידים של אגרוטופ עמידים ביותר, מוכנים לפעולה במהירות ומספקים תוצאות מעולות.

Project Name

צור קשר

השאירו פרטים וניצור עמכם קשר בהקדם, אנחנו תמיד שמחים לסייע בכל שאלה.