בית > פתרונות > לולי רביה

לולי רביה

גידול עופות לרביה הינה התמחות מתגמלת שיכולה להיות החוליה החסרה בתיק ההשקעות העסקי שלך.

גידול עופות לרביה הינה אומנות עדינה, הדורשת השקעה גדולה יותר וכח אדם מיומן יותר מגידול פטם, אך יכולה להיות רווחית ביותר. ניתן לגדל עופות לרביה כחווה נפרדת או כחלק מפרויקט אינטגרציה. . לאגרוטופ ניסיון רב שנים עם כל סוגי הלולים במדינות שונות בעולם, לדוגמא בהודו אגרוטופ בנתה את הפרויקט המתקדם והחדשני ביותר בתחום רביה במעבר השוק מהזרעה מלאכותית להגידול ברפד . נשמח לדבר אתך על האפשרויות העומדות בפניך.

מיקוד עסקי

יש לנו ניסיון רב בשילוב כל האלמנטים של הפרויקט הדרושים ליצירת תנאי גידול אופטימלים ותוצאות כלכליות טובות. למשל, ע"י ניהול נכון של משטר הזנת העופות ניתן להעלות את כמות הביצים הפוריות. נשמח להראות לך כיצד.

פחות ביצי ריצפה

הלולים של אגרוטופ מתוכננים לפיזור תאורה אחיד ועם הצללה מינימלית, בנוסף לקיני הטלה פרטיים ונוחים. תכנון זה מוריד את מספר ביצי הריצפה ומשפר את התוצאות שלך.

מניעת דוגרנות

קיני ההטלה שלנו מצויידים במערכת המונעת דוגרנות שמירה על ניקיון קן ההטלה, ומאפשרת שימוש אופטימלי בשטח ההטלה ותוצאות כלכליות טובות יותר.

ביצים בריאות

ביצה נקיה והיגיינית יותר, עוזבת את קן ההטלה כמה שיותר מהר מזמן ההטלה. בלולים שלנו כל ביצה נאספת אוטומטית לתוך מסוע ביצים מיד לאחר ההטלה.

אודות הפיתרונות שלנו לעופות לרביה

מספר דוגמאות

מלווים אותך בתהליך